Dárkové krabičky s víčkem - 4x4x4 cm (6 ks/bal)

Kód: C3615-0000

Detail produktu

Dárkové krabičky s průhlednými boky jsou určeny především pro originální dárkové balení čokolád a bonbónů. Dodáváme v různých barvách v balení po 6 ks, v rozměru 4 x 4 x 4 cm. Jsou vyrobeny z kartonu a průhledného plastu.

151,- Kč až 153,- Kč/bal 25,17 Kč až 25,50 Kč/ks + doprava
- +
Omezení spotřebitelských práv
  • Na toto zboží se vztahuje ustanovení §1837 Občanského zákoníku, které říká že: Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.  

  • Znamená to, že zboží nebudete moci vrátit, jen proto, že jste si nákup rozmysleli nebo zásilku se zbožím před dodáním odmítnout, tak jako na to máte právo u jiného zboží. 

  • Zboží v záruční době můžete reklamovat, pokud se u něho projeví vada,

      

Recenze a hodnocení

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Dárkové krabičky s průhlednými boky jsou určeny především pro originální dárkové balení čokolád a bonbónů. Mohou posloužit jako zajímavá drobná bonboniéra pro svatební hosty a efektně tak doplnit výzdobu svatebního stolu. Zajímavá myšlenka je využití krabičky jako jmenovky s dárkem. Pokud by jste chtěli tento nápad využít, najdete v naší nabídce speciální popisovací fixy. Krabičky mají rozměry 4 x 4 x 4 cm, jsou vyrobeny z kartonu a průhledného plastu. Dodáváme v různých barvách v balení po 6 ks.

Další informace