Luxusní vázané mašle - vzorky

Zde Vám předkládáme ukázkovou kolekci vázaných luxusních mašlí z textilních materiálů. Mašle jsou baleny do transportních obalů nebo průhledných dóz a krabiček. Pro další informace kontaktujete obchodní oddělení. Specializujeme se také na výrobu ručně vázaných mašlí pro čokoládový, kosmetický a reklamní průmysl. Mašle vyrábíme na objednávku a zahájení výroby předchází proces vzorování a odsouhlasení vzhledu, funkčnosti a ceny. Kromě základních typů mašlí a mašliček nabízíme i bohatě zdobené mašle - dekorace. Samozřejmostí je možnost zákaznického potisku stuh a následná výroba mašlí, stejně tak jako vývoj podle požadavků zákazníka.

Luxusní textilní dekorace na dárky a dárkové koše

Pro řetězce, supermarkety a pro jejich dodavatele zhotovujeme na zakázku nejrůznější druhy textilních dekorací. Tyto textilní dekorace jsou vlastně luxusní mašle, které se používají pro individuálné dárkové balení. Vzhledem k tomu, že mašle jsou již navázané a stačí mašli pouze přivázat nebo přilepit, odpadá tak problém jak vyrobit mašli, nákup stuh a vázání mašle. Pomocí našich vázaných mašlí získává konečný zákazník snadno a rychle  originální dárek a balení dárků je s těmito mašlemi hračka. Snadno se tak například ozdobí svatební dar nebo originální drahý dárek. Bohužel se jedná spíše o náš exportní artikl, protože vzhledem k pracnosti a k používaným luxusním stuhám, se jedná o výrobek vyšší cenové kategorie.
Tyto luxusní dekorace nejsou skladem. Jejich výroba je možná od 50 ks od typu a cena se podle provedení pohybuje od 20-100Kč/ks. Máte-li přesto zájem o speciální výrobu pouze jednotlivých kusů těchto luxusních dekorací a můžete akceptovat cenu od 50,- do  200,-Kč/ks, kontaktujte naše obchodní oddělení, pokusíme se Vašemu individuálnímu požadavku vyhovět. další ukázky luxusních mašlí