Ozdobné stuhy LASER - 30 mm / 50Yd (1 ks)

Kód: 3370-0000

Detail produktu

Ozdobné stuhy LASER jsou vyrobeny z polypropylenu a jsou opatřeny holografickými motivy. Stuhy nabízíme v šířce 30 mm a návinu 50 Yd. Tyto stuhy jsou metalické a lesklé a můžete si vybrat z několika barevných variant. Stuhy se hodí k převazování dárků, dárkových košů či kornoutů.

  • Zelená metal X
  • Zlatá metal X
109,- Kč/ks 90,08 Kč/ks bez DPH + doprava
- +
Omezení spotřebitelských práv
  • Na toto zboží se vztahuje ustanovení §1837 Občanského zákoníku, které říká že: Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.  

  • Znamená to, že zboží nebudete moci vrátit, jen proto, že jste si nákup rozmysleli nebo zásilku se zbožím před dodáním odmítnout, tak jako na to máte právo u jiného zboží. 

  • Zboží v záruční době můžete reklamovat, pokud se u něho projeví vada,

      

Recenze a hodnocení

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Dekorační stuhy LASER mají hladkou lícní stranu s holografickými motivy. Tyto stuhy nabízíme v několika metalických lesklých barvách. Jejich šířka je 3 cm a délka 50 Yd. Základním materiálem této stuhy je polypropylen, pokud stuhu přetáhnete přes ostrý okraj zvlní se do spirály. Tyto stuhy jsou jedinečné svým vzhledem, ale také všestrannou využitelností. Nejlépe se stuhy Laser hodí pro dárkové balení.

Další informace

Šířka stuhy (cm) 3