Celofánové sáčky s lepící klopou

Rozlišujeme dva základní typy lepících pásek na klopě. Opakovaně lepící pásky tzv. "NON-PERM", zajistí, že sáček lze opakovaně otevřít a zavřít. Je to praktické zejména u košilí, oděvů a prádla. Jednorázové provedení "PERM" žádejte, pokud chcete, aby při otevírání došlo k porušení sáčku a otevření sáčku bylo na první pohled patrné.

Vyberete si z naší nabídky skladové produkce ve variantě NONPERM, nebo kontaktujte s poptávkou naše obchodní oddělení. Sáčky v rozměrech podle vašeho přání vyrábíme většinou od množství 1000 ks. Záleží na velkosti rozměru a složitosti výroby.

Rozlišujeme dva základní typy lepících pásek na klopě. Opakovaně lepící pásky tzv. "NON-PERM", zajistí, že sáček lze opakovaně otevřít a zavřít. Je to praktické zejména u košilí, oděvů a prádla. Jednorázové provedení "PERM" žádejte, pokud chcete, aby při otevírání došlo k porušení sáčku a otevření sáčku bylo na první pohled patrné. Vyberete si z naší nabídky skladové produkce ve variantě NONPERM, nebo kontaktujte s poptávkou naše obchodní oddělení. Sáčky v rozměrech podle vašeho přání vyrábíme většinou od množství 1000 ks. Záleží na velkosti rozměru a složitosti výroby.