Svatební dekorace na auto SRDCE 45 x 37 cm (1ks/bal)

Kód: B1109-0000

Detail produktu

Svatební dekorace ve tvaru srdce je vyrobena z texilních květů růží různých barev. Má rozměry 45 x 37 cm a na svatební auto se připevňuje pomocí oboustranných lepicích pásek, které jsou součástí výrobku. Prodáváme po 1 kuse. Nevybrali jste si z barevných odstínů této dekorace v naší nabídce? Kontaktujte naše obchodní oddělení.

427,- Kč až 528,- Kč/bal 427,- Kč až 528,- Kč/ks + doprava
- +
Omezení spotřebitelských práv
  • Na toto zboží se vztahuje ustanovení §1837 Občanského zákoníku, které říká že: Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.  

  • Znamená to, že zboží nebudete moci vrátit, jen proto, že jste si nákup rozmysleli nebo zásilku se zbožím před dodáním odmítnout, tak jako na to máte právo u jiného zboží. 

  • Zboží v záruční době můžete reklamovat, pokud se u něho projeví vada,

      

Recenze a hodnocení

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Svatební srdce o rozměrech 45 x 37 cm můžete použit jako svatební dekoraci na auto nebo srdce můžete zakomponovat do Vaší svatební výzdoby sálu, domova či zahrady. Srdce je vyrobeno z malých textilních kvítků růží připevněných na polystyrenu. Tato svatební dekorace je na spodní straně opatřena oboustrannými lepicími páskami, kterými ji můžete připevnit na dané místo. Pro upevnění na svatební automobil doporučujeme zakoupit přísavky, které nejsou součástí dodávky. Barva květin je vodostálá. Pokud máte zájem o další barevné varianty, které nejsou v nabídce, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Další informace