Aplikace na předek šatů

Aplikace na předek šatů

Žádné produkty

Balení a přebalování

Zajistíme pro vás práce spojené s přebalením, vytříděním nebo novou kompletací vašeho zboží .

Reklamní čokoláda

Víte, že naše reklamní čokoláda může být dobrým firemním dárkem nebo neobvyklou vizitkou?

Dárkové krabičky

V naší nabídce máme různé krabičky , do kterých můžete zabalit své firemní dárky. Umíme navrhnout a zhotovit kompletní firemní dárek .

Papírové tašky s potiskem

Prodáváme papírové tašky různých barev a velikostí. Tisk na tašky navrhneme a zajistíme.

Krajkové aplikace na přední díl svatebních šatů

Krajkové aplikace jsou dalším z tradičních a dodnes oblíbených způsobů zdobení svatebních šatů. Nášivky na svatební šaty jsou vyrobeny z velmi jemného tylu, který je pošitý flitry, kamínky, perličkami a strassovými řetězy. Vytvářejí krásné ornamenty, které udělají z vašich svatebních šatů opravdu umělecké dílo.

Pokud chcete mít opravdu originální nebo bohatě zdobené svatební šaty, použijte krajkové aplikace přímo na celý přední díl živůtku. Zdobí tak celý vrchní díl šatů od výstřihu až po boky.

V případě, že chcete mít šaty zdobené decentněji, využijte drobnější krajkové aplikace s jemnými ornamenty, kterými ozdobíte lem výstřihu, pas nebo spodní část zad. Velice pěkně vypadají tyto aplikace z korálků a výšivky také na rukávech.

Existují také asymetrické krajkové ornamenty, kterými ozdobíte přední díl šatů nebo bok.

Velké plošné aplikace se našívají na látku vcelku a tvarují společně se šaty, drobnější aplikace se přišijí ručně a přebytečný tyl se odstřihne.