Nafukovací balonky

Nafukovací balónky mohou posloužit jako veselá dekorace na oslavách a jiných zábaváchBalónky využijete při mnoha dalších příležitostech, jako jsou maškarní bály či reklamní akceBalónky znáte i z politických kampaní. Posloužit mohou i jako dekorace na párty nebo svatby. Vyrobit takové dekorace z balónků není velké umění a zvládne to téměř každý. Stačí trocha fantazie. Naše balónky jsou vhodné pro plnění vzduchem i heliem. Dodáváme balónky různých velikostí, barev i tvarů. Pro svatební dekorace proto vybírejte barvu balónků podle zvolené barvy Vaší svatby Balónky na svatbě můžete rozdávat svatebčanům na rozloučenou, mohou být vhodně zavázány stužkou s potiskem na přání.

 

Naše balónky mají intenzivní a konzistentní barvu. Jsou vyrobeny z latexu, a tudíž jejich vlastnosti jsou pevnost, ale zároveň dobrá roztažnost, což zaručuje trvanlivost balónků. Prodáváme více druhů a velikostí. Balónky si můžete objednat v baleních po sto kusech od jedné barvy nebo jejich barevný mix . Balení po sto kusech je cenově významně zvýhodněno. Prodáváme ale také menší množství balónků. Můžete si objednat i balení po 10 kusech od každé barvy.

 

Báječnou novinkou v naší nabídce jsou explodující superbalony. Jedná se o velké balony o průměru 1 m, které jsou naplněny 99 malými balonky velkými 13 cm. Superbalon exploduje pomocí rozbušky a 99 malých balonků se rozlétne. Můžete si objednat buď pouze komponenty a sestrojit si explodující superbalon doma, nebo Vám ho dle Vašeho přání na zakázku vyrobíme a dodáme hotový až domů.