Pravý celofán

Ano, u nás seženete pravý celofán ze 100% přírodní buničiny, který se v přírodě rozloží během několika dnů. Pravý celofán je prodyšný a čirý materiál, který se používá při balení perníku, čokolády, bonbonů. Po zakroucení se neroztáčí. Navíc umožňuje výrobku dýchat a zamezuje přístupu pachů. Lze ho používat při výrobě dárkových košů a má atest pro přímý styk s potravinami. V potravinářském průmyslu se používá ve výrobě uzenin. Jen pravý celofán pojímá vlhkost, příjemně křupe, je čirý a má na lomu má lesk.

Ano, u nás seženete pravý celofán ze 100% přírodní buničiny, který se v přírodě rozloží během několika dnů. Pravý celofán je prodyšný a čirý materiál, který se používá při balení perníku, čokolády, bonbonů. Po zakroucení se neroztáčí. Navíc umožňuje výrobku dýchat a zamezuje přístupu pachů. Lze ho používat při výrobě dárkových košů a má atest pro přímý styk s potravinami. V potravinářském průmyslu se používá při výrobě uzenin. Jen pravý celofán pojímá vlhkost, příjemně křupe, je čirý a má na lomu má lesk.

Pravý celofán

Žádné produkty

Balení a přebalování

Zajistíme pro vás práce spojené s přebalením, vytříděním nebo novou kompletací vašeho zboží .

Reklamní čokoláda

Víte, že naše reklamní čokoláda může být dobrým firemním dárkem nebo neobvyklou vizitkou?

Dárkové krabičky

V naší nabídce máme různé krabičky , do kterých můžete zabalit své firemní dárky. Umíme navrhnout a zhotovit kompletní firemní dárek .

Papírové tašky s potiskem

Prodáváme papírové tašky různých barev a velikostí. Tisk na tašky navrhneme a zajistíme.