Dárkové sáčky | Ozdobné sáčky

Celofánové sáčky s křížovým dnem

Celofánové sáčky s potiskem a křížovým dnem si stále udržují svoji oblibu pro dobrý poměr ceny a hodnoty. Sáčky jsou dokonale čiré a dno sáčku je obdélníkové. Jsou určeny pro balení dárků a kosmetiky.

Sáčky na luxusní čokoládu

Pro vaše náročnější klienti máme připraveny sáčky, které jsou vhodné k balení čokolády, bonbonů, čajů a jiných suchých plodů. Dno sáčku je vyztuženo kartonovou destičkou, takže sáček stojí a drží tvar.

Organzové sáčky

Organzové sáčky jsou určeny pro dárkové balení, nelze je používat pro přímý styk s potravinami!. Vyrábějí se z barvené organzy v několika základních barvách a jsou k dispozici v několika velikostech.

Ploché dárkové sáčky

Jsou určeny pro balení dárků. Jedná se nejčastěji o ploché sáčky v různých velkostech z metalizované fólie. Sáčky nejsou určeny pro přímý styk s potravinami. K dispozici je řada motivů.

Mikulášské sáčky

Mikulášské sáčky jsou praktické pro výrobu dětských balíčků. Jsou určeny pro přímý styk s potravinami. Přední strana je s motivem, zadní je průhledná.

Velikonoční sáčky

Velikonoční sáčky jsou praktické pro výrobu dětských balíčků. Jsou určeny pro přímý styk s potravinami. Přední strana je s motivem, zadní je průhledná.