Celofánové sáčky a kornouty pro průmyslové a dárkové balení

 

Nevybrali jste si? Zkuste ještě...

Výroba sáčků na míru

Nenašli jste rozměr v naší nabídce? Nevadí, sáčky požadovaného typu a rozměru pro vás vyrobíme na objednávku podle zadaných parametrů. Pamatujte, že pokud bude do sáčku vkládána kartička, potřebujeme znát i rozměry kartičky. Pro zadání poprávky můžete využít  poptávkový formulář .

Kornouty

Vyrábíme kvalitní kornouty , které se používají na balení suchého ovoce a čokolády. Mají potravinářský atest a čirou silnou stěnu, takže nehrozí protržení. Zavázaný kornout můžete ozdobit stahovací mašlí , rafií nebo stuhou s vaším potiskem .

Celofánové sáčky s křížovým dnem

Celofánové sáčky s křížovým dnem si udržují stále svoji oblibu pro dobrý poměr ceny a hodnoty. Sáčky jsou dokonale čiré a dno sáčku je obdélníkové. Jsou určeny pro balení potravin. Prohlédněte si však i naši nabídku sáčků s destičkou . Jsou určeny převážně na kosmetiku a dárkové koše .

Sáčky s potiskem

U nás si můžete objednat výrobů svých vlastních sáčků s potiskem, které pro vás zhotovíme na objednávku. Potisk je realizován flexotiskem a může mít až 7 barev. Pro vytvoření nabídky jsme pro vás připravili poptávkový formulář .

Uzavírací a zipové sáčky

Sáčky se zipem jsou výborným pomocníkem pro skladování drobného či sypkého materiálu. Zip umožňuje znovu a znovu otvírat a zavírat sáček, aniž by se mechanismus poškodil. Provedení s jezdcem zrychluje otevírání a zavírání.
Náš tip: Objednejte si sáčky odtrhávací se zipem a eurozávěsem. Sáček můžete zavěsit v prodejně a zákazník má přesto později možnost sáček opakovaně otevírat a uzavírat. Pokud nevyhovuje eurozávěs, můžete si objednat sáček s odnosným průsekem.

Sáčky na luxusní čokoládu

Pro vaše náročnější klienti máme připraveny sáčky, které jsou vhodné k balení čokolády, bonbonů, čajů a jiných suchých plodů. Dno sáčku je vyztuženo kartonovou destičkou, takže sáček stojí a drží tvar.

Organzové sáčky

Organzové sáčky jsou určeny pro dárkové balení, nelze je používat pro přímý styk s potravinami. Vyrábějí se z barvené organzy v několika základních barvách a jsou k dispozici v několika velikostech.

Dárkové sáčky

Jsou určeny pro balení dárků. Jedná se nejčastěji o ploché sáčky v různých velkostech z metalizované fólie. Sáčky nejsou určeny pro přímý styk s potravinami. K dispozici je řada motivů.

Sáčky s motivem

Příprava dárkový balíčků pro děti na Mikuláše nebo Velikonoce už bude nyní hračka. Stačí si jen včas objednat tyto sáčky. Přední strana obsahuje motiv a zadní strana je čirá.

Sáčky s eurovýsekem

Eurovýsek je praktický a umožňuje zavěšení naplněných sáčků na stojany. Kromě tvaru výseku si můžete u nás také zvolit barvu lišty nebo na zakázku si nechat sáčky potisknout.

Sáčky s ramínkem

Sáčky s ramínkem ocení zejména výrobci prádla a oblečení. Mohou si vybrat bílou nebo černou barvu ramínka, velikost sáčku, sílu materiálu, rozměr sáčku a případně i potisk.

Ploché sáčky

Každý asi zná obyčejné celofánové sáčky. Nabízíme je zde v mnoha velikostech. Jsou krásně čiré a jsou určené pro přímý styk s potravinami.

Sáčky s klopou

Rozlišujeme dva základní typy lepidel na sáčcích s klopou. Permanentní lepidlo na jedno použití s označením PERM a opakovaně lepící lepidlo NONPERM, které umožňuje sáček opakovaně otevírat a uzavírat. To je praktické zejména u textilu. Některé rozměry držíme skladem, jiné je možné objednat.