Svatební dekorace na auto - doplňky a dekorace na svatební auto

 

Prohlédněte si galerii

Připravili jsme pro Vás více než 80 fotografií na téma 'Jak vyzdobit svatební auto'

Půjčovna dekorací na auto

Některé dekorace na auto si můžete půjčit v naší půjčovně . Dekoraci vám zašleme přepravní společností a následně zařídíme její vrácení.

Svatební vývazky

Klasickou myrtu poslední dobou nahrazují svatební vývazky ze stuhy. Svatební vývazky mohou být jednobarevné i více barevné. Vývazky se zdobí perličkami , štrasovými kamínky či malými textilními kvítky. Naší specialitou je potisk stuh, můžete si u nás nechat na stuhy natisknout datum svatby, jména snoubenců i různé romantické motivy dle vašeho přání.

Krabičky na dárky

Krabičky na dárky pro svatební hosty se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatebního stolu a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle , čokoládky a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.

Lampiony přání

Lampiony přání, se mohou stát efektním zpestřením vaší oslavy. Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru vaší svatbě. Obdarujte balony štěstí novomanžele, ať vynesou jejich přání k nebi. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní.