Ubrusy na svatební hostinu

Při příravě svatební hostiny budete jiste řešit, co umístit na svatební stůl. První věcí bude zajisté ubrus. Rozhodli jsme se Vám nabídnout svatební ubrusy, které použijete nejen na svatební hostinu, ale hodí se i později. Třeba na Štědrovečerní hostinu. Ubrusy dodáváme v různých tvarech a velikostech.

Svatební oznámení

Svatební oznámení informují známé, kamarády, rodinu o plánovaném, uzavření manželství. Oznámení může být klasické tištěné či dekorační s různými výřezy.

Svatební altán

Svatební altán nabízíme jako komplexní službu - přijedeme, sestavíme. Po obřadu a svatbě složíme odjedeme. Svatební altán má dekorace, vkusně našité zdobení, lemování..

Svatební doplňky

Za svatební doplňky se považují všechny svatební dekorace, blbinky, které se používají na svatbě ale přímo nesouvisí se samotným obřadem. Jsou to např. Svatební knihy, svatební čokoládky, organza či vlizelín, výzdoba na svatební auto, dárky pro novomanželé a pod.

Půjčovna

Proč kupovat dekorace, které využijete na 2 hodiny přes den? Můžete si svatební deorace zapůjčit.. Vše od dekorací na stů, vázi až po dekorační materiály pro Vaše auto.