Svatební mandle - svatební mandle v různých příchutích

Obdarovávání svatebčanů mandlemi je tradice stará přes 3000 let. Přišla k nám v posledních letech ze zemí okolo Středozemího moře. Zejména pak Italští výrobci jsou známí po celém světě. A tak věřte, že právě naše svatební mandle pocházejí z dílen mistrů výrobců svatebních mandlí - z Itálie.

Pamatujte

Důležitá je chuť, ne barva !

Mnoho lidí se při výběru svatebních mandlí dopouští velké chyby. Hledají barevné mandle, které jsou v barvě jejich svatebních dekorací, ale zapomínají, že mandle se především jí a ochuzují tak svatební hosty o požitek z mlsání. Proto doporučujeme bílé svatební mandle v barevném obalu, např. barevný organzový sáček a bílé svatební mandle.

Jak pořídit svatební mandle levně?

Svatební mandle nabízíme ve zvýhodněných cenách v 1 kg baleních. Jsou opravdová delikatesa a tak doporučuje na počtu nešetřit. Pokud přesto zbydou sní se v průběhu roku nebo je rozdáte dětem.

A jak se balí svatební mandle ?

Mandle se obvykle balí do tylových nebo organzových měšců, organzových sáčků nebo dárkových krabiček. Jsou součástí svatební tabule nebo mohou být použity jako dárek pro svatební hosty.

Dárek pro svatební hosty

Elegantní a cenově dostupný dárek pro svatební hosty si vytvoříte vložením 5 mandlí do organzového sáčku. Stačí pak již jen přidělat visačku s veršem a je hotovo. Efekt je dokonalý. Můžete si pohrát s barevností sáčku, vybrat si z nabídky tvarů visaček nebo vymyslet originální text. Stačí být jen trochu kreativní.

Jmenovka na svatební stůl

Pokud svatební mandle nebudou dárkem pro svatební hosty, můžete mandle použít ve varinatě s jmenovku. Opět stačí vložit mandle do sáčku a přidělat visačku na přání.

Mošnička z barevného tylu

Pokud se vám líbí balení do mošničky, budete potřebovat kruhové rondo z tylu, mandle, visačky a stuhu. Mandle se vloží doprostřed ronda, okraje se ohnou a zaváží stužkou s visačkou. Je to rychlé, levné a efektní. Podle typu visačky tak získáte dárek pro savtební hosty nebo jmenovky na svatební stůl.

Mandle v celofánovém sáčku

Svatební mandle můžete vložit do celofánového sáčku a uzavřít kartou ve stylu vašeho svatebního oznámení. Vše potřebné vám dodáme, takže věříme, že vám balení půjde od ruky. Obsah balení je 9 ks.

Jmenovka s mandlemi v celofánu

Máme pro vás připravenou také variantu s jmenovkou. Svatební hosté mohou mlsat a přitom vychutnávat lahodnou chuť našich svatebních mandlí už před svatebníhostinou! Aby se jim lépe mlsalo, vkládá se do sáčku 9 příchutí. Každá je totiž jiná a okouzlující.

Mandle ve skleněném kalíšku

Svatební mandle vložíte do kalíšku a překryjete látkou se zajímavým motivem. Provázkem omotáte a případně připevníte visačku. Doporučujeme vkládat 5 až 9 ks.

Průhledné krabičky s barevným víkem

Do krabičky se vejde právě 5 ks bílých svatebních mandlí. Krabičku je možné převázat například tenkou zlatou gumičkou. Obdarovávejte a mlsejte. Naše mandle jsou totiž okouzlující a návykové.

Mandle v průhledném pouzdře

Průhledné pouzdro snadno složíte pouhým prohnutím a zaklapnutím bočních prolisů. Před uzavřením do něho vložíte svatební mandle. Na výběr je z několika barevných provedení.

Svatební mandle v papírovém sáčku

Chce to trošku zručnosti a trpělivosti, svatební mandle, vysekaný pauzovací papír, stužky a předpřipravené barevné pásky. Pak už stačí jen skládat, plnit a provlékat stužku. Nakonec nasadit barevnou pásku a originální dárky pro vaše svatebčany máte hotové.

Svatební mandle v 'mucholapce'

Opravdu se nelekejte. Mucholapkou označujeme jen zajímavý způsob balení svatebních mandlí. Jedná se o drátek stočený do kruhu nebo oválu a v něm je natažena organza. Připomíná to tenisovou raketu nebo plácačku na mouchy. Stačí vložit mandli a ohnout drátek a nic nevypadne. Z 'mucholapek' můžete vytvořit nádherné bonboniéry a nebo jimi ozdobit dárky.

Svatební bonboniéra

........................


Význam a počet svatebních mandlí

Mandle předkládáme na svatební stůl v lichém počtu tří, pěti, sedmi nebo devíti kusů. Svatební mandle se dávají jako důkaz štěstí a blaženosti. Nejčastěji se používá pět mandlí, z nichž každá má prý svůj význam – zdraví, bohatství, dlouhý život, hojnost a štěstí.

Video o svatebních mandlích

Prohlédněte si video o svatebních mandlích.