Dárky pro předškoláky

Vytváříme jedinečné šerpy pro děti s možností personalizace podle vašich přání. Nabízíme také dřevěné tužky s textem a placky. Nechte se inspirovat a objednejte si výrobky na míru, které potěší malé školáčky!

Šerpy pro předškoláky

Oslavte nezapomenutelný konec éry školky s našimi šerpy pro předškoláky!

Je to významný okamžik, kdy vaše děti se loučí se svou milovanou školkou a připravují se na další krok v jejich vzdělávací cestě. Chceme, abyste si tento závěr školky užili naplno a vytvořili nezapomenutelné vzpomínky


Pamětní tužky

Naše dřevěné tužky jsou vyrobeny s láskou a péčí. Každá tužka je vyrobena z kvalitního dřeva a zdobena vypáleným vzkazem, který si sami určíte. Chceme, aby si děti odnesly z rozloučení něco, co jim bude připomínat jejich čas strávený ve školce.


Placky

Placky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou trvanlivé a odolné. Jsou ideální na připnutí na šerpu nebo oblečení. Chceme, aby loučení se školkou bylo vyjímečné a aby si vaše děti odnesly něco, co jim bude připomínat jejich čas strávený ve školce.

Co je potřeba udělat?

Pokud se vám naše šerpy a dárky líbí, můžete tuto nabídku sdílet s ostatními maminkami ve vaší školce. Navrhněte nákup šerp ostatním rodičům a nezapomeňte se také poradit s učitelkou nebo ředitelkou školy.

Pokud vyplníte následující formulář a do poznámky vložíte kontakt na ředitelku školky, budeme Vaší školku vaším jménem o stránce informovat.

 

Náš tip: Máte nápad pro děti, který byste chtěli realizovat? Napište nám přes kontaktní formulář

Poptávkový formulář

Osobní údaje

Zpráva

* Povinné hodnoty