Nalepovací hvězdice Star 20/13 Ø8cm

Nalepovací hvězdice patří do skupiny ozdob na dárky. Tvoří tak s mašlemi a stahovacími mašlemi skupinu, která má stejné důvod použití. Slouží k ozdobení dárkových balíčků a všeobecně pro dárkové balení. Nalepovací hvězdice se vyrábějí především z barevných metalizovaných stuh, ale u nás se můžete objeddnat i  nalepovací hvězdice matné z materiálů připomínající papír nebo dokonce nalepovací hvězdice ze syntetické rafie.
Balení dárků je s nalepovacími hvězdicemi hračka. Stačí pouze strhnout papír chránící samolepku a nalepovací hvězdici nalepit na dárkový balíček, krabičku nebo dárkovou tašku. Hledáte-li jednoduchý návod na balení dárků, naše rada zní, používejte naše nalepovací hvězdice!
Čestina nemá pro tento typ výrobku přesné označení. Můžete se tedy setkat s různými názvy např. nalepovací hvězdice, nalepovací kokarda, nalepovací hvězdička nebo rozetka. V zahraničí se pro tento typ výrobku vžil termín star bows. U nás prodáváme tento typ výrobku pod obchodním názvem STAR.
Nalepovací hvězdice o Ø80mm patří mezi standardní velkosti a jedná se o velmi žádaný rozměr nalepovacích hvězdic. Rozetky zhotovujeme na automatických strojích ze stuh širokých 20mm a k dosažení tvaru je potřeba 13 skladů. Standardně balíme rozetky do balení v nadružených barvách, ale na objednávku můžeme vyrobit a dodat hvězdice v jedné barvě. Každá hvězdice má na sobě čárový kod, který může být uzpůsoben podle potřeb odběratele.