Výroba textilních etiket

Vyrábíme černo-bílé textilní etikety  a barevné textilní etikety s pracími symboly a logem zákazníka. Etikety lze našívat nebo nažehlovat, lze je objednat nastříhané nebo v pásu. Zhotovujeme také jmenovky na oblečení , které ocení zejména maminky s malými dětmi.

Vyrábíme černo-bílé textilní etikety  a barevné textilní etikety s pracími symboly a logem zákazníka. Etikety lze našívat nebo nažehlovat, lze je objednat nastříhané nebo v pásu. Zhotovujeme také jmenovky na oblečení , které ocení zejména maminky s malými dětmi.

Jak objednat etikety?

Nejdříve si ujasněte, jaké údaje budete na etiketě potřebovat zobrazit. K tomu vám může pomoci manuál s pracími symboly, kde naleznete všechny používané prací symboly podle platné normy. A dále doporučujeme navštívit realizované ukázky , abyste si udělali představu, jak velkou etiketu budete potřebovat. Symboly musí mít nějakou minimální výšku, rozestup apod. Také logo má nějaké ochranné zóny a je potřeba počítat také s prostorem pro zašití. Pamatujte, že tiskneme na textil. To, co je ještě čitelné na papíře, nemusí být už čitelné na textilu. Nakonec zbývá rozhodnout, zda preferujete levnější černo bílou variantu, nebo potřebujete etikety barevné.  • Etiketu zašíváme v místě střihu. Pro zašití je třeba minimálně 3 mm rezerva. Pro méně zkušené, doporučujeme 5 mm.
  • Minimální výška symbolu na etiketě je 5 mm. Pořadí symbolů je dáno normou. Minimální výška písmen 2 mm.
  • Pro objednání použijte příslušnou kartu zboží. Uvnitř každé karty si sami navolíte prací symboly, texty a dozvíte se konečnou cenu, podle vaší konfigurace
  • Loga a obrázky posílejte jen ve vektorových formátech *.cdr nebo *.ai případně v *.pdf
  • Před zahájením výroby vám pošleme grafický náhled k odsouhlasení a korektuře. Je vaší povinností jej pečlivě zkontrolovat a vznést námitky.


Stáhnout manuál pro používání pracích symbolů

Nejčastější otázky a odpovědi

Vyrábíte bavlněné etikety?

Ne nevyrábíme. Naše technologie to zatím neumožňuje.

Lze nažehlovaci etikety také nějak odstranit?

Ano, jde to snadno a prakticky bez poškození původního místa. Stačí totiž nahřát etiketu žehličkou přes útěrku a etiketu odlepit.

Vyrábíte vyšívané etikety?

Nevyrábíme. Etikety pouze tiskneme.

Kolik stojí licence Sotex? A je licence nutná?

Roční licence stojí 1000,- Kč při obratu do 100 mil korun. Všechny informace naleznete na www.sotex.cz. Licence je nutná, pokud nehodláte porušovat práva k ochranným známkám.

Výroba textilních etiket

Nenašli jste požadovaný rozměr v naší nabídce? Nevadí, určitě ho umíme vyrobit a jeho cena bude podobná, jako nejbližší větší etiketa. Pro zadání poprávky můžete využít Poptávkový produkt

Prací symboly

Stáhnou manuál pro používání pracích symbolů

Asi se vám to nebude líbit, ale používání a grafické ztvárnění ošetřovacích symbolů na textilních výrobcích jsou dány normou ISO 3758 a EN 23758. Norma vychází z grafických předloh, které jsou však ochrannou známkou společnosti Ginetex. Proto byste měli pověřenému správci firmě Sotex zaplatit licenční poplatek za jejich používání.

Stuhy na luxusní obaly

Pro vaši náročnější klientelu vám můžeme nabídnout luxusně vypadající atlasové stuhy, které se používají jako přebal drahého pánského a dámského textilního zboží. Propagujte svou značku na viditelném místě.

Sáčky s ramínkem

Sáčky s ramínkem ocení zejména výrobci prádla a oblečení. Mohou si vybrat bílou nebo černou barvu ramínka, velikost sáčku, sílu materiálu, rozměr sáčku a případně i potisk.

Sáčky s klopou

Rozlišujeme dva základní typy lepidel na sáčcích s klopou. Permanentní lepidlo na jedno použití s označením PERM a opakovaně lepící lepidlo NONPERM, které umožňuje sáček opakovaně otevírat a uzavírat. To je praktické zejména u textilu. Některé rozměry držíme skladem, jiné je možné objednat.

Sáčky s potiskem

U nás si můžete objednat výrobů svých vlastních sáčků s potiskem, které pro vás zhotovíme na objednávku. Potisk je realizován flexotiskem a může mít až 7 barev. Pro vytvoření nabídky jsme pro vás připravili poptávkový formulář .

 

Nevybrali jste si? Zkuste ještě...