Potisk smutečních stuh

Vyrobíme vám potištěné smuteční věncové stuhy, s dodávkou do 48 hodin. Stuhy na věnce tiskneme moderní nízkonákladovou technologií termotransferového tisku na počítačem řízené tiskárně. Garantujeme výbornou odolnost proti otěru, povětrnostním vlivům a vlhkosti. Naše stuhy s potiskem dokonalele drží tvar a oproti textilním stuhám nenavlhají a nepoléhávají. Barvu stuhy můžete volit z tradiční barevné škály (černá, bílá) a nebo si vybrat z moderních odstínů (bordeaux, šedá, tmavě zelená, krémová apod.). Vyberete si z nabídky tvarů písmen a z barev písma (zlatá, černá, stříbrná).

Nejčastější způsoby vazby smuteční stuhy

Smuteční stuha, text proti sobě

Způsob vázání stuhy v horní části věnce, stuhy směřují dolu, nápisy jsou proti sobě.

Věncové stuhy mají dvě části. Úvodní levá část se potiskuje nejčastěji obecným textem a jsou uvozeny velkým písmenem. "Poslední sbohem, Kamarádovi, Drahé babičce". Druhá část se obvykle potiskuje textem, vyjadřujícím vztah pozůstalého k zemřelému. "Syn Jiří s rodinou, od vnoučat, od Jiříka a Zuzanky" atd.

Smuteční stuha, text pod sebou

Způsob vázání stuhy v na boku věnce, stuhy směřují vpravo, text lze číst pod sebou. V tomto případě se stuhy uvazují mezi květiny v levé části věnce, stuhy jdou přes věnec směrem vpravo. Nápis tak můžete číst pod sebou. Na jednu číst stuhy se píše Velkým písmem "Poslední sbohem, Našemu dědečkovi". Druhá část se popisuje vztahem pozůstalých "Dcera Petra s rodinou, Vnoučata Honzík a Jirka, Od sestry Jany"...

 Pokud Vám uspořádání stuh do dvou částí nevyhovuje (např. proto, že chcete umístit stuhu do centra věnce) nebo máte zájem o dotisk grafického motivu, obrate se přímo na obchodní oddělení. Školení pracovníci s Vámi dořeší individuální přání a požadavky napotisk stuh.

 

Dušičkové stuhy

Vyrábíte věnečky na dušičky? Pak právě pro vás jsou určeny tyto stužky s textem "Vzpomínáme".

Pohřební stuhy do tiskáren

Dodáváme spotřební materiál do termotransferových tiskáren na potisk smutečních stuh.

Foto na hrob

Zhotovíme pro vás foto na hrob na keramické destičce. V nabídce máme několika variant.

Stuhy pro floristy

Pro floristy máme připravenu nabídku vázacích stuh, které nabízíme v různých šířkách a provedeních.