Jak vyrobit mašli ? - třapatá mašle

Třapatá mašle

Žádné produkty

Balení a přebalování

Zajistíme pro vás práce spojené s přebalením, vytříděním nebo novou kompletací vašeho zboží .

Reklamní čokoláda

Víte, že naše reklamní čokoláda může být dobrým firemním dárkem nebo neobvyklou vizitkou?

Dárkové krabičky

V naší nabídce máme různé krabičky , do kterých můžete zabalit své firemní dárky. Umíme navrhnout a zhotovit kompletní firemní dárek .

Papírové tašky s potiskem

Prodáváme papírové tašky různých barev a velikostí. Tisk na tašky navrhneme a zajistíme.

Budete potřebovat asi 80cm dlouhou stuhu 2cm širokou a tenkou stužku na svazování. Pokud chcete 2 barevnou mašli, připravte si 2 stuhy odlišných barev.

Stuhu, nebo obě omotáme kolem dlaně.

Asi takto.

Otočíme asi 5x. Pokud chcete bohatší mašli, otáčejte vícekrát.

Sundáme z dlaně.

Chytneme prsty v půlce. Vytvoříme 8.

Přeložíme na půl.

Dobře přehneme v půlce  přitlačíme.

V přehybu odstřihneme růžek na koso.

Zastřihneme na obou staranách tak, aby jsme stuhu neprostřihli, ale jen ji zúžili.

Znovu rozevřeme.

Svážeme tenkým proužkem stužky uprostřed.

Opět přehneme a zastřihneme.

Očka mašle nastřihneme po obou stranách asi 3cm.

Nějak takto.

Uvážeme na dárek a zase vytahujeme a přetáčíme očka, trochu opatrněji, aby se nám cípky neutrhli.Stejné jako u KOŠATÉ MAŠLE

Košíčky na svatební koláčky

Nabízíme vám svatební košíčky a krabice na výzlužku v mnoha tvarech a velikostech. Můžete si vybrat svatební košíčky se svatebním motivem, s vašimi jmény a datumem svatby, nebo s vaší společnou fotografií. Na košíčky můžete přivázat stužku, na kterou si u nás můžete nechat natisknut text dle vašeho přání.

Svatební vývazky

Klasickou myrtu poslední dobou nahrazují svatební vývazky ze stuhy. Svatební vývazky mohou být jednobarevné i více barevné. Vývazky se zdobí perličkami , štrasovými kamínky či malými textilními kvítky. Naší specialitou je potisk stuh, můžete si u nás nechat na stuhy natisknout datum svatby, jména snoubenců i různé romantické motivy dle vašeho přání.

Krabičky na dárky

Krabičky na dárky pro svatební hosty se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatebního stolu a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle , čokoládky a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.

Lampiony přání

Lampiony přání, se mohou stát efektním zpestřením vaší oslavy. Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru vaší svatbě. Obdarujte balony štěstí novomanžele, ať vynesou jejich přání k nebi. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní.