Padák na maturák

Připravili jsme pro vás zajímavou vychytávku, abyste mohli originálně a efektivně vybírat peníze na maturitním plesu. Jedná se o opravdový padák s průměrem 8 m, který natahují studenti na maturitním plese jako celtu.

Pomocí lepicí pásky můžete na padák vylepit i označení své třídy

Padák si nekupujete, ale za zálohu 1000,- Kč si můžete padák na váš maturitní ples půjčit. Půjčovné je 500,- Kč za ples + poštovné tam a zpět. Předpokládáme, že maturitní ples bude pátek / sobota, takže první pracovní den po Vašem plese - tj. pondělí k Vám pošleme kurýra, který balíček vyzvedne. Pokud by jste měli maturitní ples v jiný den týdnu, jistě nebude problém se na jiném termínu domluvit.

K dispozici jsou hned 3 padáky, ale přesto je potřeba si zapůjčení na váš maturiťák včas zarezervovat.

  1. Vyplňte a odešlete následující rezervační formulář
  2. Provedeme rezervaci podle termínu
  3. Zašleme vám číslo účtu k poukázání platby
  4. Do 10 dnů poukážete převodem platbu za zapůjčení ve výši 500,-Kč
  5. Nejpozději 5 dnů před plesem musíme obdržet zálohu (vratnou kauci) na padák ve výši 1000,- Kč( tato kauce je VRATNÁ) + případné poštovné (2x 90,-Kč), pokud si nebudete padák přebírat osobně v Jablonci nad Nisou. Pozor, bez zaplacené zálohy nebude padák odeslán.
  6. Den před plesem vám padák přiveze přepravní společnost
  7. Po plese vložíte padák do obalu a připravíte k odvozu
  8. Kurýr přepravní společnosti si na sjednané adrese vyzvedne zásilku zpět.
  9. Pokud bude vše v pořádku vráceno, vrátíme vám zálohu zpět na účet. V případě poškození nebo znečištění, bude ze zálohy odečtena oprava. Pro případ ztráty nebo úplného zničení padáku, se stanovuje cena padáku na 2500,- Kč a bude požadováno uhradit 1500,-Kč

Kontaktní údaje

Info o padáku

* Povinné hodnoty