Svatební výzdoba pro interiéry a gardenparty

Svatba je výjimečná událost, která se většinou velmi dlouho dopředu plánuje. Také svatby a svatební přípravy podléhají moderním trendům, a tím i modním barvám. Připravili jsme pro Vás rozdělení našich svatebních doplňků a dekorací, abychom Vám usnadnili nákup v barvě, kterou hledáte. Bílá a smetanová jsou barvy zejména pro svatební šaty. Mnoho nevěst tuto základní barvu kombinuje ještě s další barvou, která vše zvýrazní a oživí. Vybraná barva se pak objevuje na všech svatebních doplňcích a dekoracích, na svatbení kytici a často jsou v ní ušity také šaty družiček či svědků.

 

Organza

Organza je velmi jemná látka podobná záclonovině. Nabízíme ji jako organzové stuhy , organzové pásy  a organzové látky. Zvlástní skupinu pak tvoří organza s potiskem . Bude-li potřebovat balit dárky pro svatební hosty , budou se vám hodit organzové sáčky a mošničky.

Překvapení pro první tanec

Máme pro vás tip na skvělé překvapení pro novomanžele a svatební hosty. Je jím superbalon , který odpálíte během prvního tance novomanželů a zasypete je stovkou malých baloků. Podívejte se, jak funguje superbalon .

Čím vyzdobit sál?

Krabičky na dárky pro svatební hosty se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatebního stolu a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle , čokoládky a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.

Svatební krabičky

Lampiony přání, se mohou stát efektním zpestřením vaší oslavy. Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru vaší svatbě. Obdarujte balony štěstí novomanžele, ať vynesou jejich přání k nebi. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní.