Maturitní šerpy

Maturitní šerpa je šerpa pro maturanta s určitým potiskem, který může být jednostranný i oboustranný, na šerpě může být pouze univerzální název "Maturant" či "Maturantka", jméno maturanta, oblíbené moto, citát, slogan. Jenže..... Maturitní šerpy zná každý, ale co být odlišní od ostatních maturitních plesů a mít něco, co ostatní nemají? Zkuste náš Padák na maturák

Padák na maturák

Jedná se o opravdový padák s průměrem 8 m, který natahují studenti na maturitním plese jako celtu a chytají do něho mince po šerpování. Házení mincí je tradice, kdy se maturantům přeje štěstí při maturitě.. Házení mincí najednou po šerpování celé třídy skryje sociální rozdíly mezi lidmi a udělá ples bezpečnějším... Nemůže se stát že nečekaně ve chvilce slávy přistane maturantovi mince např. na hlavě.

Pomocí lepicí pásky můžete na padák vylepit i označení své třídy

Padák si nekupujete, ale za zálohu 1000,- Kč si můžete padák na váš maturitní ples půjčit. Půjčovné je 500,- Kč za ples + poštovné tam a zpět. Předpokládáme, že maturitní ples bude pátek / sobota, takže první pracovní den po Vašem plese - tj. pondělí k Vám pošleme kurýra, který balíček vyzvedne. Pokud by jste měli maturitní ples v jiný den týdnu, jistě nebude problém se na jiném termínu domluvit.

Vyzkoušejte také...

 

Šerpy pro učitele

Třídní profesor si zaslouží také svou vlastní šerpu. Byl to přeci on, který Vás doprovázel celým studiem. Dokažte, že si ceníte jeho ochoty a ošerpujte ho maturitní šerpou pro třídního profesora. Šerpa se stane milou vzpomínkou na Váš třídní kolektiv! Maturitní šerpa pro třídního učitele by měla mít stejný design jako maturitní šerpy pro maturanty.

Levné šerpy

U klasické maturitní šerpy s nápisem MATURANT a rokem maturity si můžete vybrat barvu maturitní šerpy a barvu potisku. Standardní délka maturitních šerp je 2 m a šířka 10 cm. Dováváme je nesešité, konce se spojují oboustrannou lepicí páskou, která je součástí šerpy

Šerpy s vlastním motivem

Šerpu na přání vyhotovíme každé třídě podle představ - noční obloha, jednorožci, loga her, ekg křivka, výstřižky novin, duhová čerpa, reflexní či průhledná se zlatým lemováním.. klidně i Vámi dodaná grafika.. Nic není problém.

Maturitní skleničky

Maturitní skleničky si můžete koupit již od 90 Kč/ks bez DPH. Skleničku můžete mít potištěnou Vaším jménem, obrázkem či pouze nápisem Maturant a rok maturity. Vybrat si můžete také z několika druhů skleniček od klasických na šampaňské, přes půllitry až po dekorativní skleničky na whiskey.