Maturitní šerpy

Maturitní šerpa je šerpa pro maturanta s určitým potiskem, který může být jednostranný i oboustranný, na šerpě může být pouze univerzální název "Maturant" či "Maturantka", jméno maturanta, oblíbené moto, citát, slogan. Jenže..... Maturitní šerpy zná každý, ale co být odlišní od ostatních maturitních plesů a mít něco, co ostatní nemají? Zkuste náš Padák na maturák

Padák na maturák

Jedná se o opravdový padák s průměrem 8 m, který natahují studenti na maturitním plese jako celtu a chytají do něho mince po šerpování. Házení mincí je tradice, kdy se maturantům přeje štěstí při maturitě.. Házení mincí najednou po šerpování celé třídy skryje sociální rozdíly mezi lidmi a udělá ples bezpečnějším... Nemůže se stát že nečekaně ve chvilce slávy přistane maturantovi mince např. na hlavě.

Pomocí lepicí pásky můžete na padák vylepit i označení své třídy

Padák si nekupujete, ale za zálohu 1000,- Kč si můžete padák na váš maturitní ples půjčit. Půjčovné je 500,- Kč za ples + poštovné tam a zpět. Předpokládáme, že maturitní ples bude pátek / sobota, takže první pracovní den po Vašem plese - tj. pondělí k Vám pošleme kurýra, který balíček vyzvedne. Pokud by jste měli maturitní ples v jiný den týdnu, jistě nebude problém se na jiném termínu domluvit.

Vyzkoušejte také...

Šerpy pro učitele

.....................

Levné šerpy

..........

Šerpy s vlastním motivem

.................

Maturitní doplňky

.................