Organza | Organzové látky, stuhy, sáčky a metráž


Organza je původně tuhá, velmi lehká tkanina s plátnovou vazbou z přírodního hedvábí. Kvalitní organzu vyrábějí ve Francii a Itálii a hodí se pro výrobu šatů a pro bytové dekorace. Pro dekorační účely postačí ta z polesterových vláken, která pochází především z Číny.Organzu milují aranžeři a svatební koordinátoři. Je přímo stvořena pro svatby! Lze s ní vytvořít elegantní dekorace na svatební auta a na svatební stůl. Velkou výhodou je, že organzu lze použít jak v interiéru, tak i při svatbě na zahradě. Modní je modrá organza a naprostou stálicí je bílá organza .

Organzy vám nabízíme v široké škále barev, s různými motivy a v různých rozměrech. Vedeme také nejrůznější výrobky z organzy, jako jsou organzové stuhy organzové sáčky  a látky .

Organza

je velmi poddajný, hladký a lesklý materiál, který se vyrábí v mnoha různých barevných variantách i šířkách. V naší nabídce najdete pásy z organzy , které zpravidla zdobí slavnostní tabuli, ale i stuhy a šerpy z organzysáčky a mošničky  . Organzové pásy prodáváme nejen v jednobarevném provedení, ale také s různými motivy, potiskem a s třpytivými glitry.

Organzové stuhy

Nabízíme vám svatební košíčky a krabice na výzlužku v mnoha tvarech a velikostech. Můžete si vybrat svatební košíčky se svatebním motivem, s vašimi jmény a datumem svatby, nebo s vaší společnou fotografií. Na košíčky můžete přivázat stužku, na kterou si u nás můžete nechat natisknut text dle vašeho přání.

Organza na stůl

Klasickou myrtu poslední dobou nahrazují svatební vývazky ze stuhy. Svatební vývazky mohou být jednobarevné i více barevné. Vývazky se zdobí perličkami , štrasovými kamínky či malými textilními kvítky. Naší specialitou je potisk stuh, můžete si u nás nechat na stuhy natisknout datum svatby, jména snoubenců i různé romantické motivy dle vašeho přání.

Organzové sáčky

Krabičky na dárky pro svatební hosty se stávají čím dál častěji součástí výzdoby svatebního stolu a součástí každé svatby. Kdo by zapomněl dát malou drobnost svým blízkým, kteří přišli na svatbu. Krabičky můžete využít na svatební mandle , čokoládky a bonbony. Krabičky na dárky pro hosty se dají využít téměř na jakoukoliv drobnost - bižuterii, koláčky či minidortík od vyhlášené cukrářky.

Organza v metráži

Lampiony přání, se mohou stát efektním zpestřením vaší oslavy. Vypouštění lampionů štěstí dodá slavnostní a romantickou atmosféru vaší svatbě. Obdarujte balony štěstí novomanžele, ať vynesou jejich přání k nebi. Říká se, že čím výš lampion vyletí, tím spíše se přání splní.