Svatební krabice na přání

Do krabice na svatební přání umístíte svatební blahopřání od Vašich svatebních hostů a známých. Pokud využijete otvoru ve víku krabice, může krabice stát i na vhodném místě v předsálí Vaší svatby. Po svatbě pak svatební přání můžete skladovat přímo v této originální krabici.

Levné svatební oznámení

Svatební oznámení jsou levná, natištěna na kvalitním papíru. Vždy s určitým druhem či typem motivu. Levná oznámení mohou mít dle zákazníků různé barvy, u konkrétních motivů lze vložit na oznámení i vlastní fotografii.

Svatební knihy

Svatební kniha vzniká většinou po svatbě právě ze svatebních fotek, jako památka na Váš svatební den. Poslední dobou je to trend a nahrazuje a plně supluje klasické svatební album z fotek.

Svatební doplňky

Za svatební doplňky se považují všechny svatební dekorace, blbinky, které se používají na svatbě ale přímo nesouvisí se samotným obřadem. Jsou to např. Svatební knihy, svatební čokoládky, organza či vlizelín, výzdoba na svatební auto, dárky pro novomanželé a pod.

Svatební dekorace

Svatební dekorace jsou hlavním článkem v přípravě na svatbu. Dekorace jsou všechny látky, produkty, které se dají použít k výzdobě.. Ať už sálu, svatebního auta či obřadní síně