Stuhy METAL - bobine 20 mm / 50 Yd (1 ks)

Kód: 3240-0000

Detail produktu

Dekorační stuhy METAL s kovově lesklým povrchem mají lícovou stranu metalickou, rubovou pastelovou. Stuhy mají šířku 20 mm a prodáváme je v návinu 50 Yd na kartonové dutince. Tyto stuhy se výborně hodí na převazování dárků nebo na dárkové balení.

48,- Kč až 49,- Kč/ks 39,67 Kč až 40,50 Kč bez DPH + doprava
- +
Omezení spotřebitelských práv
  • Na toto zboží se vztahuje ustanovení §1837 Občanského zákoníku, které říká že: Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.  

  • Znamená to, že zboží nebudete moci vrátit, jen proto, že jste si nákup rozmysleli nebo zásilku se zbožím před dodáním odmítnout, tak jako na to máte právo u jiného zboží. 

  • Zboží v záruční době můžete reklamovat, pokud se u něho projeví vada,

      

Recenze a hodnocení

Zboží Vám doručíme již od 89 ,- Kč.
Vrátit zboží můžete až do 30 dní od objednávky
Zboží skladem odesíláme do 24 hodin
Vaši objednávku zpracujeme s láskou.

Popis produktu

Dárkové metalická stuhy s kovově lesklým povrchem mají šířku 20 mm a navíjíme je v délce 50 Yd na papírovou dutinku. Stuha má jednu stranu metalicky lesklou, druhou pastelovou. Stuha se dá využít na dárkové balení, převazování dárků či na vázání květin a jiných dekorací. Metalické stuhy se nedají podélně trhat, ovšem po přetažení přes ostrý okraj předmětu se velice dobře kroutí.

Další informace

Šířka stuhy (cm) 2