Kulatá slavobrána

B1931-0001

Kulatá slavobrána

Plánujete svatební obřad na vyhlídce, v přírodě nebo na zahradě? Pak se vám může hodit kulatá slavobrána, která je vyrobena z lehkých měděných trubek . Výška slavobrány triangl je 2,5 m, šířka pak dosahuje 1,4 m. Dekorace jsou součástí dodávky.

Komplet je složený z několik dílů, které se navzájem pospojují šrouby. Kulatou slavobránu si u nás můžete pouze půjčít. Slavobránu lze rozloženou zaslat.  


 

Slavobrána kruh

Slavobrána kruh je tvořena dvěma soustřednými kruhy. Větší má průměr 2,35m a menší 2m. Celková výška dekorace včetně podstavce je 2,5 m. Komplet je složený z několik dílů, které se navzájem pospojují šrouby. Širší základna zajišťuje dobrou stabilitu.  Konstrukci doporučujeme zatížit například kameny. Samotné sestavení slavobrány je snadné, stejně jako rozložení. Slavobrána ve tvaru 2 soustředných kruhů se vám bude hodit při svatbě venku, na zahradě, na pláží. Dekorace a výzdova nejsou součástí slavobrány.

Slavobránu lze koupit nebo půjčit. Zarezervujte si svůj datum svatby.
Půjčovné dle dohody.

F9998

 


F0040

Možnosti přepravy

Slavobrány je ideální si převzít osobně v našem skladu v Jablonci nad Nisou. Pro přepravu můžete využít naši firemní autodopravu. Zboží nebo věci z půjčovny vám rádi přivezeme.

Podívat se na stehovani2m