Slavobrána triagl | Slavobrána 2 triangly

B1931-0001

Slavobrána triangl

Plánujete svatební obřad na vyhlídce, v přírodě nebo na zahradě? Pak se vám může hodit svatební slavobrána triangl, která je vyrobena z opracovaného borovicového dřeva. Výška slavobrány triangl je 3,1 m, šířka pak dosahuje 1,7 m. Dekorace nejsou součástí dodávky.

Komplet je složený z několik dílů, které se navzájem pospojují šrouby. Slavobránu tringel si u nás můžete půjčít nebo koupit. Slavobránu lze zaslat.  


 

Slavobrána 2 triangly

Slavobrána 2 triangly je tvořena dvěma triangly z borovicového dřeva. Větší dosahuje výšky 3 m a menší má výšku 2,55 m. Komplet je složený z několik dílů, které se navzájem pospojují šrouby. Širší základna zajišťuje dobrou stabilitu.  Konstrukci doporučujeme zatížit například kameny. Samotné sestavení slavobrány je snadné, stejně jako rozložení. Slavobránu 2 triangly se vám bude hodit při svatbě venku, na zahradě, na pláží. Dekorace a výzdova nejsou součástí slavobrány.

Slavobránu lze koupit nebo půjčit. Zarezervujte si svůj datum svatby.
Půjčovné dle dohody.

F9998

 


F0040

Možnosti přepravy

Slavobrány je ideální si převzít osobně v našem skladu v Jablonci nad Nisou. Pro přepravu můžete využít naši firemní autodopravu. Zboží nebo věci z půjčovny vám rádi přivezeme.

Podívat se na stehovani2m